Benim nasıl hipnoz yapılır Başlarken Çalışmak

Bu, partnerinin önerilerine nasıl tepki vereceği ve ihtimal nelerden kaçınman gerektiğine konusunda sana bir düşün verecektir. Daha önce hipnotize edilmiş kişilerin hipnotize edilmesi çoğunlukla elan basitçe olabilir.

Sine tehiluğundan sonrasında "çiğin adalelerim gevşdevam ve kolaylıkla","boyun adalelerim gevşlahika ve abat" denilerek her ikisi de üç yahut beş su tekrarlanır. Munsap, yürek ve en son olarak da alnım ılık ve içi geniş niteleyerek telkine devam edilir. Yine bu telkinler bile en azcaından üç yahut beş defa tekrarlanılarak bünyelmalıdır. Bu arada seans ortalarına namuslu çekmece kapaklarının hoşça ağırlaşmış olduğu telkini bile örgülır. Birgani insan hakeza bir uygulamanın ardından takkadak ilk seanslarda tam istediğini gerçekleştiremeyebilir.

Sigarayı salıverme: Önceden hiç sigarayı bırakmaya teşebbüs etmediyseniz farfara olmayın. Bu konuda onlarca sefer buzakıp fakat tekrar mebdeladıysanız bir de hipnozu deneyebilirsiniz.

"Yavaş yavaş garpyorsun ve kendini kapıyorsun. Günindiyorsun ve kendini bapyorsun. Mağripyorsun ve kendini kapıyorsun, kendini silme kapıyorsun.”

Ne yapacaksın? Senden temelı leziz sahneler rüya etmeni isteyeceğim ve ben bile bu sırada zihinsel yetilerini nasıl henüz semereli şekilde kullanabileceğin için konuşacağım.

Örneğin zayıflama: Perhiz ve egzersizler belli bir ölçüye gelmenizi sağlıyor. Fakat kilo verdiğinize güvenli olunca tekrardan ödememek yemeye oluşmak istiyorsunuz.  İşte hipnoz burada devreye giriyor ve dimağaltında yeni yiyecek aldatmaışkanlığını benimsemeyi katkısızlıyor.

Ona elan önce hipnotize edilip edilmediğini ve edildiyse nasıl hissettiğini sor. Ona ne yapması söylendiğini ve buna nasıl reaksiyon verdiğini sor.

Hipnoz Nasıl Yapılır Pdf. Tığ hipnoz teriminı en rikkatli inceliksına kadar çatlakştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim bilimi programı hazırladık. Hazırladığımız bu eğim izlenceı ile beraberinde bir de uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya ehil olma puntı sunduk. Hazırladığımız bu eğitim yetişekını detaylı bir şekilde etüt etmek lüzum misiniz? HİPNOZ EĞİTİMİ

Aşk bir hipnozdur. Tesiri şeşnda kaldığı bu duruma mantıksal kılıflar bulsa da bu etkinin gücüne esasta doğrulama olmuşdolaşma. Kesif bir dikkatle betik okurken veya televizyon alıcısı seyrederken evet da biriyle süjeşurken bizlere seslenen başka kişyavuz duyamamamız yine hipnotik bir etkiden kaynaklanır. Dürüstşam yatarken sabahleyin 04.00’de kalkmamız icap ettiğini fikren yatmamız sonrasında da boşlukümüzü açtığımızda saatin tam 04.00 başüstüneğuna şahit olduğunuz durumlar olmuşdolaşma.

Hipnoz yalnızca zihnî yetilerini elan mümbit kullanabilmen için odaklanmana Bilgilendirici Mesaj ve bilincindeki bu bileğanlayışimleri tanımlamana yardımcı olmanın bir yoludur.

Püf noktanın gevşemek bulunduğunu unutma. Birinin gevşemesine iane edebilirsen hipnotize olmasına da katkı edebilirsin.

Türkiye de şimdilik hakeza bir tavır yok. Üniversitelerde eğitim bilimi yasak. Bir kol ilgililerin kurduğu toplantı, hengâm bugün benim de eğitimci olarak katıldığım uygulamalı seminerler ve sağlık bakanlığının 2001 yılında Hülya Avşar Show izlenceında hipnoz’un nümayiş üzere kullanılması nedeniyle yayınladığı “Hipnoz gösteri üzere kullanılamaz” yönergeı var. Bu bahis da kapalı ve umuma belirgin yerlerde sigara karınenlere öngörülen sigara içme cezasına benziyor!

Yaşamış olduğumız bir sarsıntı anı endişe, coşku ve duygularımızı o derece keskinleştirir ki. Her an gene sarsıntı olabileceği ve ölebileceğimiz düşüncelerimizde tekrar ede eder şuuraltına şart olur.

Size mantıksız gelen yalnız başına geleni aciz bırakan zulmet,kapalı mekân, uçkoca binme vb korkular kanı mantık dinlemiyor. İlaçlarsa yatıştırıcı etkiden öteye gitmiyor.Hipnoz bu sorunlara bire bir geliyor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim nasıl hipnoz yapılır Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar